FilmFilm Haberleri

Yeni Bir Ant-Man Filmi Geliyor

Quantum boyutuna geri dönmeye hazır mıyız?

Avengers: Endgame‘in ardından Marvel, beyaz perdede ve yeni yayın platformu Disney+ ‘ta yer alacak yeni yapımların duyurularını yapmıştı. Bu yapımlar pek çok MCU kahramanının geleceğinin nasıl şekilleneceğine dair merakımızı biraz olsun giderse de, başarılı aktör Paul Rudd‘ın hayat verdiği Ant-Man ile alakalı herhangi bir yapımın adı geçmiyordu, ta ki düne kadar.

Hollywood Reporter ‘ın yaptığı habere göre yeni bir Ant-Man filmi için yeşil ışık yakılmış durumda. Filmle alakalı pek çok detay hala gizemini korurken, 2015’teki Ant-Man filmi ve 2018’deki Ant-Man and The Wasp filminin yönetmenliğini üstlenen Peyton Reed, bu yapımda da yönetmenlik koltuğunda olacak. Kahramanımız Scott Lang‘i (Ant-Man) önceki yapımlarda olduğu gibi yine Paul Rudd‘ın canlandıracağı, film hakkında bilinen az sayıda detaydan birisi. Ana karakterimiz Scott Lang için büyük öneme sahip Hank Pym, Hope van Dyne gibi karakterleri hangi oyuncuların canlandıracağı ve cast kadrosunun kalanının nasıl şekilleneceği henüz bilinmiyor.

Çekimlerine yaklaşık olarak 2020 yılının sonu veya 2021 yılının ilk aylarında başlanacağı öğrenilen film, en iyi ihtimalle 2022 yılında vizyona girecek gibi gözüküyor.

Yeni macerasında neler yaşayacağına dair bir bilgimiz bulunmayan sempatik kahramanımıza, karşılaşacağı zorlukları kolaylıkla atlatıp filmin sonuna sağ salim ulaşacağına dair inancımız tam.

Etiketler

Mehmet Demirbilekli

Geveze, hasta Beşiktaşlı, dizi, film bağımlısı, folk rock müzik tutkunu, yazıp çizmekten keyif alan insan evladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu