E-Spor HaberleriOyun Haberleri

Twitch’ten Özel Badge: Kanalın İlk Abonesi

Twitch, Twitter'dan yaptığı paylaşımla üyelerin sahip olabileceği yeni özel badge'ini açıkladı.

Twitch İştirak Programı‘nda bulunan ve Twitch Partnerliği bulunan kanallarda bulunacak sistem, bu kanallara ilk abone olmuş kullanıcılara özel bir badge verilmesini sağlayacak. İştirak Programı’nda olan kanallara abone olan ilk 10, Twitch Partnerliği bulunan kanallara abone olan ilk 25 kişi, abone olduğu sürece yanında sıralamasını gösteren bir badge taşıyacak.

Twitch Prime ile veya para vererek bu kanallara abone olan ilk 10 veya ilk 25 kişi içerisindeyseniz badge’inizi kullanabilirsiniz. Yani geçmişte yaptığınız abonelikler geçerli. Tabii bundan sonraki aboneliklerinizde de eğer abone olduğunuz kanal başarılı olursa ilerde isminizin yanında bunu görme şansınız var.

Bu badge’i kazandıktan sonra abone olmasanız bile bu badge sizle olacak ancak abone değilken isminizin yanında görünmeyecek. Ayrıca eğer ki bir kanala ilk 10-25 sıradaki aboneliğiniz bir hediyeyle olduysa bu badge’i alamayacaksınız.

Twitch’in help sayfasında konu ile hakkında daha fazla bilgi almak ve sık sorulan sorulara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu