DiziDizi Haberleri

The Irishman, Rotten Tomatoes açılışını ‘100’ tam skoruyla yaptı.

Geliyor, Gelmekte Olan!

Netflix‘in Oscar ödüllü usta yönetmen Martin Scorsese tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci gibi yıldız aktörlerin yer aldığı gelecekteki filmi The Irishman’den yeni haberler gelmeye devam ediyor. Eleştirmen ve izleyici notlarını ayrı ayrı değerlendirmeye alarak paylaşan Rotten Tomatoes, geçtiğimiz gün filmin eleştirmen notlarını açıkladı. Beklenildiği üzere The Irishman 41 ayrı eleştirmenden tam not almayı başardı ve açılışı %100 skoruyla yaptı.

Charles Brandt‘in “I Heard You Paint Houses” adlı kitabının, ekranlara uyarlaması olacak The Irishman‘de, Frank Sheeran adlı kiralık katilin hikayesi seyirciye aktarılacak. Robert De Niro‘nun ‘Irishman’ Sheeran’i canlandıracağı filmde, usta aktör karakterin tüm hayat hikayesinde rol alacak. Özellikle karakterin gençliğine, bilgisayar efekti yardımıyla De Niro‘nun hayat verecek olması, izleyiciler tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor.

Dahası The Irishman tam bir yıldızlar geçidinden oluşuyor. Robert De Niro‘nun yanı sıra Oscar ödüllü oyuncular Al Pacino ve Joe Pesci de filmde yer alacak. Baş rolde yer alan aktörlerin yolları daha eski yapımlarda ayrı ayrı ikili gruplar halinde bir şekilde kesişmişti. The Irishman ise üçünün birlikte yer alacağı ilk yapım olacak. Bu da filme duyulan heyecanı arttırıyor.

Martin Scorsese tarafından yönetilen The Irishman, 1 Kasım’da izleyiciler ile buluşacak. Bu tarihten itibaren Netflix hesabınız ile bu yapımı izleyebilirsiniz. Filmin, duyulan beklentiyi doruğa çıkaran fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Etiketler

Kubilay Koyuncuoğlu

Doğuştan Silivrili, soğuk sever. Mahallenin dost canlısı, süper yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu