FilmFilm Haberleri

Spider-Man Evde Kalmaya Devam Ediyor!

Geçtiğimiz aylarda bizi üzen Spider-Man'den müjdeli haber geldi.

Geçtiğimiz ay Sony tarafından Spider-Man’in Marvel Cinematic Universe’de olan varlığının devam etmeyeceğine dair üzücü bir haber almıştık. Kimileri olayı Marvel’ın, kimileri Sony’nin hatası olarak görürken bazıları için bu reklam amaçlı yapılmış bir hareketti. Artık bu kadar detayını bilemeyeceğim ki, zaten herhangi bir önemi kalmadı. Çünkü canımız, ciğerimiz SPIDER-MAN MCU’DA KALMAYA DEVAM EDİYOR!

Tony Stark’ın mirasçısı olarak bize sunulan Peter Parker’a Tom Holland da bizim kadar doyamamış olacak ki,  Instagram’da yaptığı paylaşımla müjdeli haberi takipçilerine verdi.

View this post on Instagram

😏

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Marvel Sinematik Evreni’nden çok uzun süre ayrı kalan Spider-Man, 2015 yılında Sony ve Marvel arasında yapılan anlaşma ile evrene kazandırılmıştı. Filmlerin hasılatları her iki tarafı da memnun edici derecede olmasına rağmen tarafların finansal konularda anlaşamaması, Ağustos ayında Spider-Man’in MCU’daki kariyerinin sonunu getirmişti. Bir ay boyunca tarafların anlaşmasını beklemiştik ve bugün gelen haberle bu beklentilerimizin boşa çıkmadığını gördük. Yapılan açıklama ile Tom Holland’ın Spider-Man’inin 16 Temmuz 2021’de Sony-Marvel ortaklığındaki bir filmde tekrar karşımıza çıkacağı duyuruldu. Haberin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Spider-Man, hikayesi dünya çapında tüm yaştan kitleleri etkileyen çok güçlü bir simge ve kahraman.

-Kevin Feige

Etiketler

Şevval Ceylan

Dizi, film izlemekten ve oyun oynamaktan hoşlanan, kahramanı Captain America olan bir genç kız...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu