FilmFilm Haberleri

Robert Pattinson, Batman ile ilgili konuştu!

Robert Pattinson nihayet onu Batman rolüne çeken sebepleri açıkladı. Ve bu sizin beklediğiniz sebepler olmayabilir..

New York Times ile hararetli bir röportaj yapan Pattinson, Batman rolüyle ilgili konuşmaktan kaçamadı. Pattinson’a süper kahramanları canlandıran aktörlere karşı takındığı kuşkucu tavır ve bunun Batman’i canlandırmasıyla nasıl bir ilişkisi olduğu sorulduğunda açıklaması oldukça basit oldu:

“Batman’in bir kahraman olduğunu düşünmüyorum. O daha karışık bir karakter. Gerçek bir kahramanı oynayabileceğimi düşünmüyorum.. Her zaman ufak bir sorun olacak. Bence bu bir gözümün diğerine göre daha küçük olması yüzünden.”

 

Ama bu ufak bir sorun olmaktan fazlası. Pattinson, “Yönetmen Matt Reeves’i seviyorum, ve O (Batman) harika bir karakter. Ahlak anlayışı biraz karışık. Neredeyse çoğu çizgi roman karakterlerinin aksine O sütten çıkmış ak kaşık değil.” diyor ve devam ediyor: ” O’nun dünya görüşünde bir basitlik var, ancak oturduğu yer garip. Bu da karakterle daha fazla ilgilenmenize yol açıyor.”

Pattinson’a, Christopher Nolan’ın Tenet’inde ve şimdi de Batman’de rol alacak olması ile bağımsız filmlerden gişe rekortmeni filmlere dönüşü hakkında sorular soruldu, “Batman’i birkaç yıl önce canlandırmış olsaydım inanılmaz derecede gergin olurdum ama çekime başlamadan önce hala birkaç ayım var. Panik atak için bol zaman!”

Cast seçimleri hala devam eden filmde Pattinson’a eşlik edeceğini bildiğimiz isimler; Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright.

Film ise 25 Haziran 2021’de meraklıları ile buluşacak.

Kaynak
Kaynak 1
Etiketler

Şevval Ceylan

Dizi, film izlemekten ve oyun oynamaktan hoşlanan, kahramanı Captain America olan bir genç kız...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu