DiziDizi Haberleri
Trend

Rick and Morty Dördüncü Sezon Fragmanı Yayınlandı

Wubba Lubba Dub Dub

Ekim 2017 tarihinden beri hayatınızda neler değişti bilemem. Ancak tek bir eksiliğin garantisini verebilirim: Rick and Morty. 2013 yılında başlayan dizi her sene üzerine koyarak, izleyiciyi tatmin etmeyi başardı. Üçüncü sezonun sonunda büyük bir heyecan ve seyirci kitlesi ile ara veren dizi artık geri dönüyor. İşte 10 Kasım’dan itibaren ekranlarla buluşacak Rick and Morty‘nin dördüncü sezon fragmanı:

Açıkçası Rick and Morty‘nin fragmanı eski tanıdıklar geçidine ev sahipliği yapıyor. Revolio Clockberg, Mr. Poopybutthole, Meeseeks derken eski sezonlardan tanıdığımız pek çok karakteri dördüncü sezonda göreceğiz. Yarım kalmış defterlerin bu sezon kapanacağını söyleyebiliriz. Ayrıca yine Morty’nin bir macera isteğinin yerine getirildiği bir ‘Morty Adventure Card’ bölümü daha bizleri bekliyor.

Bunu yanında Rick and Morty fragmanının sıradan bir tempo ile geçtiğini söylemek gerekiyor. Evet ikili yine sıra dışı gezegenlerde maceraya çıkıyor. Dede-torunun motive olduğu şeyler çok farklı. Morty yeni deneyimlerinin peşinde, Rick yine her duruma hazırlıklı… Ancak fragman, diziye dair bir yenilik ya da seyircinin diline dolayacağı bir cümle sunmamış. Bu durum bir yandan “Acaba Dan Harmon ve Justin Roiland acaba yetmiş garanti bölümünün rahatlığında diziyi biraz saldı mı?” sorusunu akıllara getiriyor. Öte yandan da Rick and Morty‘nin o sevdiğimiz absürt komedi ve gerçeklerin bir anda surata çarpılması durumunun fragmanda verilmemesinin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Kısacası fragmanın Rick and Morty‘e göre eksik olduğunu düşünüyorum. Yine de bu durumun iyi mi yoksa kötü mü olduğuna karar veremiyorum.

Yine de emin olduğum bir konu var: Bir ay sonra o sevdiğimiz diziye yeniden kavuşacağız. 10 Kasım’da Amerika’da yayınlanacak dizi, doğal olarak bizimle 11 Kasım sabahında buluşacak. Eksik bulduğum fragmana rağmen heyecanla beklediğim Rick and Morty‘de bakalım bizleri nasıl bir sezon bekliyor?

Etiketler

Kubilay Koyuncuoğlu

Doğuştan Silivrili, soğuk sever. Mahallenin dost canlısı, süper yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu