OyunOyun Haberleri

Rayman Legends An İtibariyle Epic Store’da Ücretsiz

Ubisoft'un göz bebeği yapımını bir hafta boyunca ücretsiz olarak Epic Store hesaplarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Lafı hiç uzatmayacağım, Ubisoft‘un biricik oyunu Rayman Legends şu anda Epic Store‘dan ücretsiz indirilebilir. 2013 yılında oyuncular ile buluşmuş bu oyunu Epic hesaplarınıza ücretsiz olarak katabilirsiniz.

Steam indirimleri bir yana dursun; Epic‘in haftalık ücretsiz oyun verme sevdasına katılan son yapım Rayman Legends oldu. Oldukça doyurucu bir 2D platform oyunu olan Rayman Legends‘da kahramanımız, mistik dünyada bir dizi serüvene çıkıyor. Oyuncular ise Rayman ve arkadaşlarına eve dönüş yolunu bulma konusunda yardımcı oluyor. Yüzün üzerinde seviyenin bulunduğu oyunda ayrıca tamamlanmış seviyelerdeki yeni zorluklar, Kung Foot adında garip bir tek ekranlı futbol oyunu, koleksiyon çığları, ayrıca günlük ve haftalık liderlik zorlukları gibi modlar da bulnuyor.

Rayman Legends
Rayman Legends’ı üç arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.

Uzun bir oynanış süresi vaat eden Rayman Legends‘ı öte yandan isterseniz arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Dört kişiye kadar kooperatif oynama fırsatı sunan yapım, diğer yandan beş farklı aşamadan oluşan çevrimiçi meydan okuma moduna da sahip. Ubisoft‘un bu çok sevilen yapımını 6 Aralık 2019 Cuma günü TSİ 18:00’a kadar buradan ekleyebilirsiniz. Bu tarihten itibaren ise Epic Store oyuncularına Jotun: Valhalla Edition’ı oyunculara ücretsiz dağıtmaya başlayacak.

Etiketler

Kubilay Koyuncuoğlu

Doğuştan Silivrili, soğuk sever. Mahallenin dost canlısı, süper yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu