Dizi

Rainbow Six: Siege Void Edge Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rainbow Six: Siege Void Edge Operasyonu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununun Void Edge operasyonu duyuruldu. Yeni bir sezon ve yeni bir güncellemeyle oyunculara yeni içerikler sunulacak.

Rainbow Six: Siege’in 5. yılında bazı sızıntılar sayesinde tanışacağımız yeni operatörleri görebildik. Void Edge Operasyonu ile ilgili çıkış tarihi, yeni haritalar ve yeni operatörler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin.

Rainbow Six: Siege Void Edge Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Bu sezon da önceki sezonlar gibi bir takvimi takip ederse, Rainbow Six: Siege Void Edge çıkış tarihi 9 Mart 2020 olacak.

Genelde yeni sezonun ilk 3 haftası test serverlarında geçer ve daha sonra Ubisoft oyuna yeni bir update yayınlar. Test server fazı genellikle yeni sezon duyurulmasından sonraki pazartesi başlar. Yani Void Edge 15 Şubat’ta gösterime çıkacak. Test Server‘ın 17’sinde faaliyete başlayacağını ve 3 hafta devam edeceğini bekliyoruz.

Yeni Operatörler Ne Kadar Olacak?

Year 5 Pass’iniz varsa tüm operatörler otomatik olarak kullanılabilir olur. Renown ile operatörleri almak istiyorsanız her bir operatör için 25,000 Renown‘a ihtiyacınız olacak. Tabii ki 600 R6 Credits ile de bir operatör alabilirsiniz.

Yeni Operatörler Kimler Olacak?

İki Void Edge operatörlerinin kim olduklarını bazı sızıntılar sayesinde biliyoruz.

Void Edge ile gelecek yeni operatörler Yana ve Oryx

Defender kısmında Oryx karakterini göreceğiz. Oryx yumuşak duvarları iddialara göre irade gücüyle kırıp geçebilecek.

Yeni attacker Yana ise hala muamma ama yukarıdaki çizimde elinde bulunan teçhizat, gadget’ını uzaktan kumanda edebileceği hissini uyandırıyor.

Void Edge Operasyonunda Başka Neler Geliyor?

Sızıntıya göre özel bir replay modu Rainbow Six Siege’e gelecek. Haritalara gelecek olursak herhangi bir ipucumuz yok. Son zamanlarda Ubisoft yeni rekabetçi haritaları da yapmıyor. En iyi tahmin bu kısımda bazı haritalarda rework olacağı yönünde.

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu