OyunOyun Haberleri

PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları

Her ay abonelerine ücretsiz oyun vermekten geri durmayan Playstation Plus, şubat ayı içerisinde vereceği ücretsiz oyunları YouTube hesabında paylaştığı bir video ile duyurdu. BioShock: The Collection, The Sims 4 ve Firewall Zero Hour yapımları Playstation Plus üyelerinin önümüzdeki ay yararlanacağı oyunlar olacak.

BioShock: The Collection paketinin içerisinde serinin ilk iki oyunu ile birlikte BioShock Infinite yer alıyor. Aynı zamanda paketin içerisinde oyun yazar ve yönetmeni BioShock: The Collection‘in yer aldığı Imagining: BioShock hazırlanış belgeseli de bulunmaktadır. Birinci Şahıs Nişancı oyunları arasında oldukça farklı bir yeri bulunan ve 199₺ değerindeki bu seti 4 Şubat’tan itibaren ücretsiz elde edebilirsiniz.

PlayStation Plus Şubat Oyunu Bioshock The Collection

BioShock serisinin yanı sıra gelecek ayın Playstation Plus şubat oyunları içerisinde The Sims 4 de yer alıyor. Oyun dünyasının en özel oyun serilerinden biri olan The Sims‘in son yapımını hali hazırda EA Access üyeleri ücretsiz elde edebiliyordu. Eklenti paketlerinden yoksun, vanilya sürümünü gelecek aydan itibaren Playstation Plus aboneleri de oynayabilecek. İki oyuna ek olarak oyunculara ücretsiz sunulan Firewall Zero Hour ise bir VR oyunu. PS VR’a özel bu birinci şahıs nişancı niteliğindeki yapım çok oyunculu oynanması ile dikkat çekiyor. Savunma ve saldırı olmak üzere iki takımın çarpıştığı Firewall Zero Hour’ı Plus abonleri 4 Şubat’tan itibaren üzretsiz oynayabilecek.

Etiketler

Kubilay Koyuncuoğlu

Doğuştan Silivrili, soğuk sever. Mahallenin dost canlısı, süper yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu