OyunOyun Haberleri

NVIDIA Geforce NOW Bulut’tan Oyun Oynamak

NVIDIA, GeForce NOW ile bulut oyunculuğunu yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

GeForce NOW Alliance, bulut oyunlarının tüm dünyada erişimini yaygınlaştırıyor. SAFMAR Grubu’nun GFN.RU olarak Rusya’da Geforce Now’ı aktif hale getirmesi ile devam ediyor.

GeForce NOW beta’ya girmek için sabırla bekleyen Rus oyuncuların bekleyişinin sona erdiği anlamına geliyor.

GeForce NOW Alliance üyeleri, bölgeleri için en iyi iş modellerini, fiyatlandırmaları, promosyonları, düzenlemeleri ve oyun kütüphanelerini oluşturma hakkına sahip bulunuyor. Böylece oyuncular hem gerçek anlamda yerel bir deneyim hem de GeForce NOW’un kalitesini ve performansını elde ediyorlar.


GeForce NOW Alliance Nedir?

Mart ayında GPU Teknoloji Konferansında ilan edilen GeForce NOW Alliance, bulut oyunları ile oyun oynamayı küresel olarak yaygınlaştırmak ve optimize etmek için NVIDIA RTX sunucuları ve NVIDIA bulut oyun yazılımını kullanan operatörlerin ortaklığıdır.

RTX Sunucuları ile telcos ve bulut operatörleri, GeForce NOW’un yerelleştirilmiş sürümleriyle yüksek performanslı bulut oyunlarını ağlarına getirmek için anahtar teslimi bir çözüme sahiptir. Sürekli artan hızlara sahip 5G ve geniş bant ağların piyasaya sürülmesi, GeForce NOW Alliance operatörlerinin daha fazla kullanıcıya daha hızlı ve daha fazla oyun oynama imkanı sağlayacağı anlamına geliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu