FilmFilm Haberleri

Netflix Yapımı Bir The Witcher Filmi Geliyor

2019 yılının sonunda ilk sezonu yayınlanan The Witcher dizisinin yakaladığı başarıyı değerlendirmek isteyen Netflix , aynı evrende geçecek bir film yapmaya hazırlanıyor. Filmin ismi The Witcher: Nightmare of The Wolf olacak.

Netflix‘in son zamanda adından çokça söz ettiren dizisi The Witcher, platform üzerindeki etkisini sürdürmeye devam ediyor. Andrzej Sapkowski‘nin aynı isimli roman serisinden uyarlanan yapım, ilk sezonunda dikkatleri üzerine çekti ve beğeni topladı. Netflix‘in açıkladığı verilere göre dizinin ilk sezonu, 76 milyon kullanıcı tarafından izlendi. The Witcher dizisine fazlasıyla güvenen Netflix ise, daha ilk sezon yayınlanmadan dizinin ikinci sezonuna onay vermişti. Yakın zamanda ise Netflix‘ten, The Witcher evreni için yeni bir hamle daha geldi.

Netflix, sevilen dizi ile aynı evrende geçecek olan, ancak başka bir hikayeyi ele alacak bir film yapacak. Dizinin yapımcısı Lauren S. Hissrich‘in yaptığı açıklamaya göre bu yeni yapım, animasyon türünde olacak. The Witcher: Nightmare of The Wolf isminde olacağı bilinen film, dizide olduğu gibi Geralt‘a değil bir başka karaktere odaklanacak. Geralt’ın akıl hocası, eğitmeni gibi bir role sahip olan bir diğer Witcher’ın, Vesemir karakterinin anlatılacağı film ile alakalı detaylar, gün geçtikçe netlik kazanmaya devam edecek gibi gözüküyor. Başrolün seslendirmesini Mark Hamill‘ın üstleneceği söylentileri mevcut olsa da, bu konuda herhangi bir resmiyet bulunmuyor.

Henüz herhangi bir çıkış tarihi ilan edilmeyen ve duyuru yapılmayan The Witcher: Nightmare of The Wolf filmi için, yakın zamanda bir duyuru videosu yapılması planlandığı, gelen bilgiler arasında. Ele alacağı konu, geçeceği evren ve animasyon türünde oluşu dolayısıyla ilgi ve merakla beklediğimiz bu yapım; 2021 yılına kadar 2.sezonu gelmeyecek olan dizinin sevenleri için bir teselli anlamı taşıyabilir. Evreni bizlere tanıtması açısından da büyük bir öneme sahip olacağını düşündüğümüz, Vesemir karakterini ele alacak olan The Witcher: Nightmare of The Wolf, umuyoruz ki hayal kırıklığı yaratmayan, izleyene keyif veren bir yapım olur. Dizinin ilk sezonunda neler olduğunu hatırlamak isteyenleri bu yazımıza, yeni yapımla alakalı fikir belirtmek isteyenleri ise yorumlara bekleriz.

Etiketler

Mehmet Demirbilekli

Geveze, hasta Beşiktaşlı, dizi, film bağımlısı, folk rock müzik tutkunu, yazıp çizmekten keyif alan insan evladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu