Dizi

Castlevania 3.Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Netflix 'in Animasyon Dizisi Castlevania 3. sezonuyla geri dönüyor.

Geçen Kasım yanlışlıkla çok yakında geleceği açıklanan Netflix‘in Castlevania dizisinin üçüncü sezonu, bu sefer kesin olarak 5 Mart’ta çıkacak. Konami’nin en beğenilen işlerinden biri olarak gösterilen Castlevania oyun serisi Netflix tarafından bir anime olarak uyarlanmıştı. İlk sezonu, 2017’de dört bölüm ile seyirci karşısına çıkmıştı. Bu 4 bölümde kilise tarafından öldürülen eşinin intikamını almaya kararlı ama aynı zamanda yas dolu olan Dracula ile tanışıyorduk.

Castlevania için yeni yayımlanan poster.

Dizi Iron Man, X-Men, Wolverine, Blade gibi Marvel karakterlerinin anime projelerinde imzası olan Warren Ellis tarafından yazılıyor ve daha öncesinde Assassin’s Creed ve Devil May Cry‘ın animasyon uyarlamaları üzerinde çalıştığını açıklayan Adi Shankar tarafından geliştiriliyor. Dizide Trever Belmont karakterini Richard Armitage, Dracula’yı Graham McTavish, Alucard’ı James Callis ve Sypha Belnades’i Alejandra Reynoso oynuyor.

2.Sezon 8 bölümle yolculuğu ilerletti. Castlevania’nın 3.sezonu ise 10 bölümden oluşacak. Bundan başka henüz 3.Sezon ile ilgili pek fazla bilgi yok. Ancak Netflix resmi Twitter sayfası, “her zamankinden daha fazla gizem, cinayet, kargaşa ve bolca vampir” sözünü veriyor. Bakalım Netflix, bu iddiasının altından kalkabilecek mi?

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu