OyunOyun Haberleri

LVxLoL: Bunun Başka Bedeni Var Mı?

Oyundaki kostümlerden biraz daha pahalı, taksit mi yapsak?

Riot Games, özel bir League of Legends giyim koleksiyonu oluşturmak için bir tasarım-moda markası olan Louis Vuitton ile birlikte kolları sıvadı. Yüzlerce ve dahi binlerce dolar arasında değişen ögelerle dolu bu özel LVxLoL kolajını, Louis Vuitton‘ın web sitesinden inceleyebilirsiniz.

LVxLoL kreasyonunda Qiyana şampiyonu ön plana çıkıyor

Bu olay, Riot Games‘in Louis Vuitton ile ilk kez ortaklığı değil. Zira Louis Vuitton kostümleri geçen Kasım ayında League of Legends‘ta piyasaya sürüldü. Bununla birlikte, LVxLoL koleksiyonundan bir şey satın almak, oyun içi kostüm satın almaktan daha tuzlu gelebilir, en pahalı ürün 5.000 doların üzerinde seyredecek.

Eserlerin fiyatı ise hayranları birazcık üzecek

Resmi olarak koleksiyondaki en pahalı öge “the Leather Biker” (deri motosikletçi ceketi) 5,650 dolara mal olacak. 3,060 dolara satışı yapılan LVxLoL Tambour Watch, beğeninize göre tamamen özelleştirilebilir bir şekilde kolajda yer almaktadır.

Louis Vuitton, League of Legends koleksiyonundaki daha uygun fiyatlı diğer ürünlerden bazıları ise “monogramlanmış BB Bandeau” (saç Bandı) (170 $), “Diamond Bracelet” (pırlanta bilezik) (345 $), “ Pocket Square” (cep karesi) (485 $), “ short sleeve t-shirt” (kısa kollu tişört) (670 $) ve “Palm Springs” bilezik (730 $).

Elbette Louis Vuitton, yüksek kalitede ürünler tasarlayan lüks bir marka olduğu için bu fiyatlar, siz Base Keepers okuyucuları büyük bir sürpriz olmamalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu