Spor Haberleri

Kobe Bryant Helikopter Kazasında Hayatını Kaybetti

LA Lakers 'ın efsane basketbolcusu Kobe Bryant'ın da içinde bulunduğu helikopterin enkazından sağ çıkan olmadığı bildirildi.

Bugün TSİ 23.00 civarında Kaliforniya Calabasas ‘ta yaşanan helikopter kazası gündeme bomba gibi düştü. İçerisinde Kobe Bryant ile birlikte dört kişinin daha olduğu bildirilen helikopter bilinmeyen bir nedenle yere çakıldı. Acil servis personelinin verdiği bilgiye göre yere düşmesiyle beraber etrafını alevlerin kuşattığı helikopterde sağ kalan kimsenin olmadığı yönünde.

Görgü tanıkları, helikopter yere düşmeden hemen önce motorundan cızırtılı birtakım sesler geldiğini belirtti. Kazanın asıl ve kesin sebebi ise araştırılıyor. Kobe Bryant ‘ın yıllardır kişisel helikopteri ile Newport sahilinden, Staples Center ‘a yaptığı uçuşlar biliniyor. Sikorsky S-76 model helikopterin düştüğü uçuşta ise kendisinin yolcu koltuğunda olduğu gelen bilgiler arasında.

18 kez NBA All-Star olan, ABD Erkek Basketbol Takımı’yla 2008 ve 2012’de iki kez altın madalya kazanan, pek çok otorite ve taraftar tarafından tüm zamanların en iyi basketbolcuları arasında gösterilen, efsanevi basketbolcu ‘Black Mamba’ Kobe Bryant’ın ölümünü büyük bir hüzün ve şaşkınlıkla öğrenip sizlerle paylaşıyoruz. Base Keepers ailesi olarak sevgili efsaneyi hüzünle anıyoruz.

Etiketler

Mehmet Demirbilekli

Geveze, hasta Beşiktaşlı, dizi, film bağımlısı, folk rock müzik tutkunu, yazıp çizmekten keyif alan insan evladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu