Oyun Haberleri
Trend

İndirim Vakti #5 – Epic Games Yılbaşı İndirimi ve Ücretsiz Oyunlar

Steam'le girdiği rekabetle dikkat çeken Epic Games, Yılbaşı İndirimi ile geliyor.

Epic Games, karşımıza bedava oyunlar, indirim kuponu ve indirimli oyunlar ile çıkıyor. İndirimler 19 Aralık-1 Ocak arasında devam edecek. Epic Games Yılbaşı İndirimi kapsamında 12 gün boyunca her gün birer oyun hediye edecek.

Epic Games’in ilk hediyesi The Wolf Among Us oyunu oldu. İkinci gün Into The Breach oyununu veren Epic Games’den 21 Aralık 19.00’a kadar TowerFall Ascension oyununu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Epic Games’in bundan sonra hangi oyunları vereceğini merakla bekliyoruz. Oyunu hediye edildiği gün içinde almanız gerekiyor ancak kütüphanenize ekledikten sonra oyun sizin olacak.

Ayrıca bedava oyununuzu alırken veya Epic Games Store uygulamasına girerek 60 TL’lik indirim kuponunuzu alabilirsiniz. Bu kupon 80 TL üzerindeki oyunlara 60 TL’lik indirim uygulamanızı sağlayacak. Ayrıca 1 Ocak’a kadar yani Epic Games Yılbaşı İndirimi sırasında bu kuponu bir alışverişte kullandığınızda tekrardan bu kuponu kazanacaksınız. Kuponlar 1 Mayıs 2020’ye kadar kullanılabilecek.

İndirim Vakti serimizin 5. bölümünde Base Keepers olarak indirimleri ve 60 TL indirim kuponunun uygulanabileceği oyunları inceleyeceğiz, en iyi seçeneklere göz atacağız.

Epic Games Yılbaşı Tatil İndirimi – 80 TL Altı

Epic Games Yılbaşı İndirimi büyük oyunlarda da indirim sunuyor.

₺80 Üzerinde ₺60 İndirim Uygulanan Oyunlar

Epic Games Store uygulamasına girerek 60 TL'lik indirim kuponunuzu alabilirsiniz.
Epic Games Store uygulamasına girerek 60 TL’lik indirim kuponunuzu alabilirsiniz.

Bu kısımdaki oyunların bazıları indirimsiz fiyattadır.

NOT : Listede indirimdeki oyunları Epic Games Yılbaşı İndirimi sona erdikten sonra indirim kuponuyla daha ucuza alabilirsiniz. Örneğin: Control, normal fiyatı 99 TL, 60 TL indirim kuponuyla bu oyun indirimler döneminden sonra 39 TL’ye alınabilir.

Epic Games Store indirimli oyunlar sayfasına buradan ulaşabilirsiniz ve katalogdaki tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz. Bir başka İndirim Vakti bölümünde büyük indirimlerle görüşmek üzere.

Diğer indirimlere de buradan göz atabilirsiniz;

İndirim Vakti #4 – Steam Kış İndirimleri

 

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu