Oyun Haberleri

İndirim Vakti #4 – Steam Kış İndirimleri

Steam'de 2019 yılının son indirimi Steam Kış İndirimleri sonunda geldi!

Steam Kış İndirimleri 19 Aralık 2019 saat 21.00’da başladı. Birçok ilgi çekici oyun bu süreçte indirimde olacak ve istek listenizdeki oyunları almak için iyi bir zaman. İndirimler, 2 Ocak 2020 saat 21.00‘a kadar devam edecek.

Bu indirimlere İndirim Vakti serimizin 4. bölümünde değiniyor olacağız.

Steam Kış İndirimleri’ nden “Popüler Oyunlar” ve Base Keepers olarak “Bizim Seçtiklerimiz” isminde iki liste oluşturacağız. Şimdi hep birlikte Steam‘in sağladığı fırsatlara göz atalım.

Not: Tavsiye ettiğimiz popüler oyun da mevcut ancak listede tekrar olmaması amacıyla tek listede bulunuyorlar.

Steam Kış İndirimleri – Popüler Oyunlar

Yılın En İyi Oyunu ödülünü kazanan Sekiro: Shadows Die Twice, Steam Kış İndirimleri kapsamında indirimde.

Base Keepers’ın Seçtikleri

The Game Awards’da devam oyunu duyurulan Hellblade: Senua’s Sacrifice’ı bu Steam Kış İndirimleri’ nde uygun fiyata alabilirsiniz.

steam indirimleri

Tabii ki bu listelere dahil etmediğimiz ancak sevebileceğiniz birçok oyun da indirimde. Steam’de çok satanlar kısmına ve listenin tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Steam’de Mağaza Ana Sayfası’na girdiğinizde Steam’in hazırladığı indirim sayfasını da görebilirsiniz. Bir başka İndirim Vakti bölümünde büyük indirimlerle görüşmek üzere.

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu