Oyun Haberleri

İndirim Vakti #3 – Steam The Game Awards İndirimleri

Steam, bu gece gerçekleşecek olan The Game Awards için özel indirimler yayınladı!

Steam The Game Awards indirimleri bugün saat 21.00’da başladı. 14 Aralık saat 21.00’a kadar devam edecek indirimlerde bu sene aday olan oyunların bir kısmında ve daha önceki senelerde ödül kazanan oyunlarda indirim görüyoruz.

Bu indirimlere İndirim Vakti serimizin üçüncü bölümünde değiniyor olacağız.

Steam The Game Awards indirimlerinde bu sene adaylığı olan oyunların indirimlerine ve önceki senelerde ödül kazananların indirimlerine ayrı ayrı değineceğiz. Bu gece TR saatiyle 4.30’da gerçekleşecek The Game Awards‘da adaylığı olan oyunları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

The Game Awards İndirimleri – Adaylığı Bulunan Oyunlar

The Game Awards İndirimleri gözbebeği GRIS, özellikle görselliğiyle dikkat çeken bir oyun oldu. En İyi Sanat Yönetmenliği dalında aday gösteriliyor.

 

Önceki Senelerde Ödül Kazanmış Oyunlar

(Bu listede indirimdeki oyunlardan seçtiklerimiz bulunuyor, hepsini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.)

The Messenger, 2019 yılının en dikkat çeken indie oyunlarından biriydi. En iyi çıkış yapan Indie oyunu ödülünü 2018’de kazandı.

(The Game Awards İndirimleri ‘ndeki tüm indirimler bu listeyle sınırlı değil.)

The Game Awards İndirimleri’ndeki tüm indirimleri görmek ve Steam’in hazırladığı sayfaya göz atmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Ödül töreninde ödül kazanan oyunlardan haberdar olmak için Base Keepers‘ı takip etmeyi unutmayın!

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu