OyunOyun Haberleri

İndirim Vakti #1 – Steam Sonbahar İndirimleri

Uzun zamandır beklenen Steam Sonbahar İndirimleri sonunda geldi!

Steam Sonbahar İndirimleri 26 Kasım 2019 saat 21.00’da başladı. Birçok ilgi çekici oyun bu süreçte indirimde olacak ve istek listenizdeki oyunları almak için iyi bir zaman. Steam’in indirimleri 3 Aralık 2019 saat 21.00‘a kadar devam edecek.

Bu indirimlere İndirim Vakti serimizin ilk bölümünde değiniyor olacağız.

Steam Sonbahar İndirimleri’nden “Popüler Oyunlar” ve Base Keepers olarak “Bizim Seçtiklerimiz” isminde iki liste oluşturacağız. Şimdi hep birlikte Steam‘in sağladığı fırsatlara göz atalım.

Not: Tavsiye ettiğimiz popüler oyun da mevcut ancak listede tekrar olmaması amacıyla tek listede bulunuyorlar.

Steam Sonbahar İndirimleri Popüler Oyunlar

Geçtiğimiz ay çıkan Gears 5, indirimle beraber sadece 46 TL
Geçtiğimiz ay çıkan Gears 5, indirimle beraber sadece 46 TL

Steam Sonbahar İndirimleri – Base Keepers’ın Seçtikleri

Hellblade: Senua’s Sacrifice 16,66 TL’ye satın alabilirsiniz

Steam‘in 2019’daki indirim tarihleri geçtiğimiz haftalarda sızmıştı. Cadılar Bayramı ve Sonbahar İndirimleri’nin tarihleri sızıntıyla uyuştu. Bu yüzden bir sonraki indirimin de 19 Aralık 2019-2 Ocak 2020 arasındaki Kış İndirimleri olduğunu söyleyebiliriz.

steam indirimleri

Tabii ki bu listelere dahil etmediğimiz ancak sevebileceğiniz birçok oyun da indirimde. Steam’de çok satanlar kısmına ve listenin tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Steam’de Mağaza Ana Sayfası’na girdiğinizde Steam’in hazırladığı indirim sayfasını da görebilirsiniz. Bir başka İndirim Vakti bölümünde büyük indirimlerle görüşmek üzere.

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu