Film Haberleri

Idris Elba, Jay-Z’nin “The Harder They Fall” Filminde Oynayacak

Jay-Z'nin yapımcılığını üstleneceği Revenge Western "Harder They Fall" filminin kadrosuna Idris Elba da katıldı.

Beasts of No Nation ,Hobbs & Shaw ve Thor filmlerinden tanıdığımız aktör Idris Elba, Jay-Z’nin yapımcılığını üstlendiği Netflix‘in yeni western&intikam konulu filmi The Harder They Fall filminde oynayacak..

The Harder They Fall filminde Captive State ve White Boy Rick filmlerinin yıldızı Jonathan Majors da yer alıyor.. Majors, filmde Nat Love isimli haydutu oynayacak. Nat Love, 20 yıl öncesinde ailesini öldüren adamın hapisten çıkıyor olduğunu fark eder ve çetesiyle bir araya gelip düşmanının izini arayıp intikamını almaya çalışır. Idris Elba ise bundan 20 yıl önce Nat Love’ın ailesini öldüren adamı oynuyor olacak.

Hip hop müzisyeni, şarkı yazarı, yapımcı ve girişimci Jay-Z, bir kez daha yapımcı olarak karşımıza çıkıyor.
Şarkıcı ve şarkı yazarı, The Bullits lakaplı Jeymes Samuel, bu western filmin dizginlerini eline alacak ve ilk kez yönetmenlik yapacak. Jay-Z ise James Lassiter, Lawrence Bender ve Jeymes Samuel ile birlikte filmin yapımcılığını üstleniyor. Bu film, Jay-Z’nin yapımcı olarak yükselişini devam ettiriyor. Bundan öncesinde Baz Luhrmann’ın The Great Gatsby filminde baş yapımcı, Chris Rock’ın Top Five‘ında ortak yapımcı ve Will Gluck’ın Annie müzikal filminde yapımcılık yapmıştı.
Idris Elba’nın western türüne yabancı olmadığını hatırlatalım. Stephen King’in The Shining ve Doctor Sleep kitaplarından uyarlama The Dark Tower‘da Matthew McConaughey ile beraber oynamıştı. Geleneksel bir western film olmasa da Elba’yı The Gunslinger olarak görüyoruz yani adam altıpatlar kullanmayı biliyor.
The Dark Tower’dan Idris Elba.
Netflix’in intikam konulu western filminin ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Elba, Cats isimli müzikalde de karşımıza çıkacak.

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu