FilmFilm Haberleri

Guy Ritchie’nin yeni filmi The Gentlemen fragmanına göz attınız mı?

Kadro yakışıklıdan geçilmiyor.

Son zamanlarda Kral Arthur ve Sherlock Holmes filmleri ile seyirci karşısına çıkan Guy Ritchie‘nin sıkı bir hayranı iseniz, o zaman size müjdeli bir haberim var. Özellikle de komedi/suç filmi Snatch‘i çok beğendiyseniz muhtemelen son projenin keyfini çıkaracaksınız.Zira oyuncu kadrosu ve hikayesi ile The Gentlemen filmi oldukça ilgi çekici duruyor.

The Gentlemen‘de İngiliz uyuşturucu mafyasının serüvenini izleyeceğiz. Oldukça aksiyonlu geçen fragmandan da gördüğümüz üzere Mickey Pearson, imparatorluğu kurmuş ancak artık emekli olmak istiyordu. Ancak rüşvet ve şantajlar ile oluşturduğu dünyayı bir anda terk etmek imkansızdı. Pearson’ın huzurlu ve karlı bir emekliliğe çıkması ekibi ve rakip çeteler tarafından hoş karşılanmayacaktı.

Yazarlığı ve yönetmenliğini Guy Ritchie‘nin üstlendiği film, isme özgün bir aksiyon komedi filmi beklentisini şimdiden yarattı. Özellikle The Gentlemen, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Interstellar‘ın başrolü Matthew McConaughey, son Kral Arthur Charlie Hunnam, Ritchie‘nin filmlerinde daha önce de karşılaştığımız Hugh Grant ve Collin Farrell yeni filmin dikkat çeken usta oyuncuları. Ayrıca rakip çetenin lideri Henry Golding ile güzel oyuncu Michelle Dockery The Gentlemen de yer alan diğer isimler.

Açıkçası bendeniz Guy Ritchie‘nin sıradaki filmin şimdiden izlenecekler listeme aldım. Yönetmenin eski stilde suç komedisi çekmesi, filme olan tüm ilgiyi hak ediyor. Dahası Matthew McConaughey ve Charlie Hunnam‘ı yeniden bir filmde birlikte görmek güzel olacak. The Gentlemen, 24 Ocak 2020’de dünya sinemalarında yer alacak.

Etiketler

Kubilay Koyuncuoğlu

Doğuştan Silivrili, soğuk sever. Mahallenin dost canlısı, süper yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu