Oyun Haberleri

FIFA 20,Battlefield V ve Apex Steam’e Geliyor!

EA, yaptığı açıklamada Valve ile ortaklık anlaşması yapıldığını ve zamanla eski ve güncel EA oyunlarının Steam mağazasında bulunacağını söyledi.

Electronic Arts ve Valve şirketleri EA oyunlarını Steam kullanıcılara sunmak için anlaştılar. Anlaşma sonrasında Steam’e gelecek ilk oyun EA’in 15 Kasım‘da çıkaracağı Star Wars™ Jedi: Fallen Order oyunu olacak. Bu oyun bugün ön siparişe açıldı ve Steam sayfasında 399 TL‘lik bir fiyat etiketi bulunuyor.

Sonbahardan itibaren EA Access denilen aylık üyelik sistemi de Steam‘de yer alacak ve Steam‘de bulunan ilk ve tek üyelik sistemi olacak.

Önümüzdeki aylarda ise The Sims™ 4, Unravel Two gibi tek kişilik, Apex Legends™, FIFA 20 gibi multiplayer oyunlar da Steam mağazasında kendine yer bulacak. Battlefield™ V ise gelecek yıl Steam mağazasına girecek. Bu oyunlarda Origin’deki oyuncular ve Steam’deki oyuncular birlikte oynayabilecekler.

Electronic Arts bu ortaklık anlaşması hakkında yeni haberler ve güncellemeler için gözümüzü açık tutmamızı da tavsiye ediyor.

Epic Games‘in birçok oyunu exclusive olarak bünyesinde barındırıp Steam‘e vurduğu darbeye karşılık olarak bu hamle ne kadar olumlu olabilir hepimiz izleyip göreceğiz.

Etiketler

Yiğit Akkaş

Genelde dizileri filmlere tercih eden, hikayeli ve indie oyunları çok seven ancak oyun oynadığı zamanının %80'ini fifa oynayarak geçiren birisi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu