Oyun Haberleri

Call of Duty: Mobile Çıktı!

iOS ve Android için oyunu buradan indirebilirsiniz.

Ünlü oyun yapımcısı Activision ile yaptığı mobil oyunlarla adını duyurmuş olan Tencent‘in işbirliğiyle hazırlanan yeni mobil oyun Call of Duty: Mobile gün itibariyle çıktı. Battle Royale’in yanı sıra pek çok oyun modunun bulunduğu oyunu Google Play ve Apple Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Birinci şahıs nişancı oyunu olan Call of Duty: Mobile‘de seriden bildiğimiz pek çok karakter oyuncuları bekliyor. John “Soap” MacTavish ve Simon “Ghost” Riley… Belli paketlerle elde edilen bu isimler ile oyuncular karakterlerinin görünümlerini değiştirebilecek. Dahası eski oyunlardan bildiğimiz haritalar da yeni mobil yapımda yer alıyor. Crash, Nuketown, Crossfire ve Hijacked gibi bilindik haritalar Call of Duty: Mobile’de yer alıyor. Söz konusu haritalar Team Deathmatch ve Search and Destroy modlar ile oynanacak.

call-of-duty-mobile-cod

Bu oyun modlarının yanında Battle Royale modu da Call of Duty: Mobile‘de yer alıyor. Benzerlerinin kıyasla daha geniş bir dünya sunan oyun, ATV, helikopter ve taktik saldırı botu gibi araçları oyunculara sunuyor. Oldukça rekabete açık olan Call of Duty: Mobile‘in savaş royale modu, ikili olarak veya dört kişilik takımlar halinde oynanabilir olacak. Üstelik Tencent’ten alışkın olduğumuz üzere oyun yeni etkinlikler ile beslenecek.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere Call of Duty: Mobile indirmesi ücretsiz bir oyun. Yine de yapım, ‘premium’ üyelere ayrıcalık sunacak. Silah ve karakter kıyafeti kozmetik ürünlerinin yanı sıra karakter ve silah tecrübe puanı kartları premium üyelere sunuluyor. Her ne kadar ‘öde-kazan’ olmasa da bir yerde premium oyuncuların ön plana geçiriyor.

Serinin büyüklüğünden ötürü Call of Duty: Mobile, şimdiden oyuncuların ilgisini çekmiş durumda. Oyunu Google Play ve Apple Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Etiketler

Kubilay Koyuncuoğlu

Doğuştan Silivrili, soğuk sever. Mahallenin dost canlısı, süper yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu