OyunOyun Haberleri

BlizzCon 2019’da Neler Oldu?

Blizzard'ın merakla beklenen konferansı BlizzCon 2019'da pek çok yenilik ve gelişme, oyunculara duyuruldu.

Blizzard bu yılki BlizzCon’un açılışını bir duyuruyla değil,  yönetici J. Allen Brack’in yaptığı bir konuşmayla açtı. Yakın zamanda bir Hearthstone oyuncusu, canlı yayında yaptığı Hong Kong propagandası sonrası ceza almış ve oyundan atılmıştı. Bu konuyla alakalı kısa ve ciddi bir konuşma yapan Brack, sonrasında sözü yeni oyunlar ve güncellemelerin tanıtımına bıraktı.

Diablo IV Oyunculara Tanıtıldı

Hakkında sızan detaylar ve söylentilerin ardından, Blizzard Diablo IV’ü resmi olarak duyurdu. İzometrik aksiyon RPG türündeki oyun PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkıyor. Tanıtımda, yeni oyunda üç oyuncu sınıfı olacağı duyuruldu. Bunlar: Barbarian, Sorceress ve Druid. Sinematik bir fragmanla tanıtımına başlanan oyunun bu fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İçerisinde Diablo IV‘ün oynanış görüntülerinin yer aldığı, karakter sınıfları hakkında bilgiler içeren bir başka fragman daha oyunculara gösterildi. Bu fragmana da aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Overwatch 2 Duyuruldu

Overwatch 2, hakkında ortaya atılan iddiaların, sızan bilgilerin arasında BlizzCon 2019’da duyuruldu. İlk oyunu büyük ses getiren, hero shooter türündeki serinin devam oyununun duyurusunu Jeff Kaplan gerçekleştirdi. Oyun hakkında birtakım izlenimler edinmenizi sağlayacak sinematik fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Overwatch 2, oyunculara Overwatch 1 ile ortak bir multiplayer oyun ortamı sunacak. Oyuncular her iki oyunu da aynı haritalarda ve aynı kahramanlarla oynayabilecekler. Ayrıca ilk oyundaki karakter kişiselleştirmeleri ve eşyalar yeni oyuna da aktarılabilecek.

Serinin devam oyunu, yeni haritalar ve karakterler içerecek. Bunların yanı sıra Overwatch 2; hikaye modu, tekrar oynanabilir Co-op modu ve “Push” adındaki yeni PvP moduyla oyuncuların beğenisine sunulacak.

 

World of Warcraft: Shadowlands  ve World of Warcraft Classic Hakkında Yeni Bilgiler

BlizzardWorld of Warcraft’ın yeni genişleme paketi Shadowlands’in tanıtımını sinematik içerikli bir fragmanla gerçekleştirdi. 2020 yılında oyunculara sunulacak olan Shadowlands’in fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sinematik fragman ile hikayesine dair yeni detayların öğrenildiği Shadowlands’in oynanışını içeren bir fragman da tanıtımda yayınlandı. Oynanışla alakalı gelişmeler ve detaylar içeren bu fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Shadowlands ile ilgili bu gelişmeler yaşanırken, World of Warcraft Classic için de yeni bosslar ve yeni PvP sisteminin gelecek ay oyuna ekleneceği belirtildi.

 

Hearthstone Hakkında Gelişmeler

Hearthstone oyuncularını da ihmal etmeyen Blizzard, oyunla alakalı birtakım gelişmeleri oyuncularla paylaştı. Bunlardan ilki “Descent of Dragon” isimli genişleme paketi hakkındaydı. Hearthstone severlerin heyecanla beklediği paket, 10 Kasım’da oyuncuların beğenisine sunulacak. “Descent of Dragon” fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bunun yanında, Hearthstone: Battlegrounds isimli, 8 oyunculu autobattle modunun duyurusu da gerçekleştirildi. 24 tane özel kahraman içeren yeni oyun modu, bir fragmanla oyunculara tanıtıldı.

 

Blizzard‘ın merakla beklenen konferansında şu ana kadar yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaştık. BlizzCon 2019’da yaşanacak yeni gelişmelerden haberdar olmak için Base Keepers’ı takipte kalın.

 

 

 

 

 

 

Etiketler

Mehmet Demirbilekli

Geveze, hasta Beşiktaşlı, dizi, film bağımlısı, folk rock müzik tutkunu, yazıp çizmekten keyif alan insan evladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu