FilmFilm Haberleri

Bir sonraki Spider-Man filminin kötüsü Sinister Six mi olacak?

Hatırlarsınız Tom Holland ve MCU‘nun çok sevilen Spider-man’i sancılı bir dönemin ardından üçüncü filmi garantilemişti. Sony ve Disney‘in anlaşması sonucunda mahallenin dost canlısı süper kahramanını bir kez daha beyaz perde görme şansını yakalayacağız. Hal böyle iken üçüncü solo film ile ilgili detaylar gelmeye başladı. Spider-Man: Far From Home yapımcısı Amy Pascal‘a göre bir sonraki filmde Spidey’nin karşısında Sinister Six’i görebiliriz.

Sinister Six’ten bahsetmek gerekirse, New York’un kontrolünü eline almak ve Spiderman’i alt etmek isteyen altı süper kötü bir araya gelip grubu oluşturur. Doctor Octopus, Hobgoblin, Electro, Mysterio, Sandman ve Vulture’dan oluşan ekip, aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakarak genç kahramanın peşine düşer. Spider-man çizgi romanlarında önemli hikayelerde yer alan Sinister Six, bir sonraki filmde izleyicilerin karşısına çıkabilir. Söylenti Amy Pascal‘ın, bir sonraki filmin kötü adamı ile ilgili soruya “Artık evrenimizde sahip olduğumuz Sinister Six’teki karakterler konusunda çok heyecanlıyız. Bununla ilgili bir şeyler yaşanabilir.” cevabını vermesiyle ortaya çıktı.

Açıkçası henüz kesin olarak Sinister Six bir sonraki filmin kötüsü olacak diyemiyoruz. Dahası bu ekibin Spider-man karşısına çıkacağı söylentilerini de ilk kez duymuyoruz. Zira Marc Webb‘in iptal edilen üçüncü Amazing Spider-Man filminde de kötü olarak söz konusu ekibin yer alacağı açıklanmıştı. Hali hazırda, Mysterio ve Vulture ile iki üyesini MCU‘da izlediğimiz Sinister Six’in üçüncü filmde yer alıp almayacağını ilerleyen günlerde öğreneceğiz. Yine de Amy Pascal‘ın bu konuda göz kırpması, içimizin kıpır kıpır olmasına yetti.

Etiketler

Kubilay Koyuncuoğlu

Doğuştan Silivrili, soğuk sever. Mahallenin dost canlısı, süper yazarı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu