OyunOyun Haberleri

Batman: Arkham Serisinin Yeni Üyesi Yolda!

Batman: Arkham Knight'tan beri "yeni oyun gelecek mi?" sorusunu soranlara müjdeli haber geldi!

Tadı damağımızda kalan Batman: Arkham oyunlarının devamının gelip gelmeyeceği, Arkham Knight’tan beri hepimizin merak ettiği konulardan biriydi.

Geçtiğimiz ay Warner Bros. Montreal oyun stüdyosunun Twitter hesabından yapılan yıllar sonraki ilk paylaşımın garip sembollerle kaplı Batman Day kutlaması videosu olması tartışmaları yeniden alevlendirmişken; Comic Book Resources’a göre yeni Batman oyunumuz yolda ve adı bile belli!

CBR’un haberine göre Batman: Arkham oyun serisinin yeni üyesi söylentilere göre Batman: Arkham Legacy ismini taşıyacak ve bütün Bat-Family’i oynama seçeneğini bizlere sunacak.

CBR’un oyun endüstrisinin içinden olduğunu belirttiği kaynağına dayandırarak verdiği haberinde, ilgili kişi Kara Şövalye’nin bütün destekçilerinin ve müttefiklerinin her birinin oynanabilirliğiyle alakalı dedikoduların gerçek olma ihtimalinin oldukça güçlü olduğunu belirtiyor.

WB Montreal oyun stüdyosunun Batman Day’de paylaştığı videosundaki simgelerle alakalı teoriler de oyundaki düşmanımızın Court of Owls (Baykuşlar Divanı) olacağı yönünde yoğunlaşıyor. İlk defa Scott Snyder ve Greg Capullo’nun Batman’i ele aldığı 2011 yılında karşımıza çıkan Court of Owls, DC evreni içerisinde Gotham’ı perde arkasında yöneten köklü ve gizli bir yapılanma olarak biliniyor.

Court of Owls

 

2009’dan 2015’e kadar Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins ve Arkham Knight oyunlarıyla karşımıza çıkan Batman: Arkham serisinin son üyesiyle alakalı dedikodu ve söylentilerin uzun bir süre daha ardı arkası kesilmeyecek gibi gözüküyor. Gözümüz kulağımız WB Games’te…

Kaynak
1
Etiketler

Şevval Ceylan

Dizi, film izlemekten ve oyun oynamaktan hoşlanan, kahramanı Captain America olan bir genç kız...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu