Spor Haberleri

Atışma devam ediyor: Shaq vs. Lillard kapışmasında ikinci raunt!

Portland Trail Blazers'ın yıldızı Damian Lillard'ın verdiği cevaplardan sonra Shaquille O'Neal ikinci raunt için mikrofonun başına geçmiş durumda!

Geçtiğimiz günlerde, Damian Lillard’ın katıldığı bir podcastte Shaq’tan daha iyi bir rapçi olduğunu söylemesinin ardından Shaquille O’Neal’ın yayınladığı Freestyle adlı diss parçasıyla başlayan bu atışma, henüz sona ermiş gibi gözükmüyor.  Öyle ki Lillard’ın üst üste yayımladığı iki diss parçası bile Shaq’ı susturmuş değil!

Shaq’ın dün YouTube üzerinden yayımladığı yeni diss parçasının adı: Second Round Knockout! İsmiyle bile ortalığı yeteri kadar kızıştıracak olan ve Puff Daddy’nin, kendisine Biggie ile Busta Rhymes’ın da eşlik ettiği Victory parçasının beatinin kullanıldığı şarkıda Shaq; Lillard’ın henüz şampiyonluk kazanmamış olmasına, giyim tarzına ve şarkılarındaki -Shaq’a göre- zayıf sözlerine laflar ediyor ve ekliyor: Sana Rajon Rondo’nun Chris Paul’a yaptığını yapardım! (İkili geçtiğimiz sezon Staples Center’daki Lakers – Rockets karşılaşmasında kavga etmişti.)

Berkay Minkara

Hayatı; birkaç spor ile sinema ve müzik etrafında dönen bir genç. The only Donald we acknowledge is Glover.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu