DiziFilm

.99’dan Başlayan Fiyatlarla

O bir kuruş cebinde kalsın yeğenim.

Kenarda mütemadiyen kolonya ve ıslak mendil bulundurarak cd/dvd istiflemek tarihin tozlu sayfalarına karıştı/karışıyor diyebiliriz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek ya da arkadaşlarınızla vakit geçirmek için sevdiğiniz filmlere, dizilere ve hatta belgesellere ulaşmak artık fazlasıyla kolay bir hal aldı. Konformist 21. yüzyıla da tabii ki bu yakışırdı.

*Aşağıda bahsedeceğimiz bazı yabancı hizmet sağlayıcılarının henüz Netflix’in yaptığı gibi Türkiye’ye dair özel bir hizmetinin olmadığı hakkında khk.

 1. NETFLİX
  Netflix, Türkiye’de artık bir mit haline geldi. Öyle ki “Netflix izliyorum.” şeklinde distopik cümleler duymak geldiğimiz noktayı gözler önüne seriyor… Ülkemizde öğrenci olmanın zorluğuna istinaden kurbana girer gibi Netflix’e giren gruplar her geçen gün artıyor, lütfen belediyenin belirlediği kesim alanlarını dikkate alalım arkadaşlar.

  Aylık 17.99₺’den başlayan fiyatlarla Netflix içeriklerine ulaşabilirsiniz fakat Netflix’in kendisini izlemek paha biçilemez.

 2. AMAZON PRİME VİDEO
  Amazon Prime Video bu kulvarda Netflix’in en büyük rakiplerinden birisi olarak göze çarpıyor ve bu yarışı kazanmamaları işten bile değil. Kendileri dünyanın en zengin şirketlerinden ve giriştikleri projeler ağız sulandıran cinsten(bknz:LOTR  Tv Series). İlerleyen zamanda kendilerini daha da yukarı çekeceklerini düşünürsek bu rekabet elbette ki bizlere yarayacak.
  Yeni üyeler için aylık 2,99€ şeklinde bir fiyat politikası takip ediyorlar.
 3. HBO NOW*

  Her ne kadar diğer rakipleri kadar iddialı bir görüntü sergilemese de pastadan pas alacağını söylemek çok da zor değil. Türkiye’ye dair bir planları mevcut mudur bunun hakkında bilgi sahibi değiliz fakat halihazırda zaten ülkemizde HBO yapımlarını satın alarak servis edildiğini biliyoruz bu ne kadar böyle devam eder göreceğiz.
 4. CRACKLE*

  Sony tarafından kurulmuş olup diğer hizmet sağlayıcılarının aksine tamamen ücretsiz bir şekilde görselde yer alan içeri..oh wait.
 5. BluTV

  Amariga’dan patriotları alamayınca biz de kendi hava savunma sistemimizi yaptık.
  Doğan Holding adı altında kurulan BluTv sadece içerik servisi sağlamıyor aynı zamanda da üreticisi durumunda ki gayet kaliteli şeyler sunuyor kendisi, öyle ki bunları Netflix’e satmışlığı dahi var.
  Aylık 19.99₺’ye abone olabilirsiniz.
 6. puhutv

  Kendisi BluTv’nin aksine ücretsiz olarak hizmet veren hava savunma sistemimiz…
  Doğuş Holding adı altında kurulan puhutv’nin ücretsiz olması sizlerde bir ön yargı oluşturmasın gayet kaliteli bir hizmet veriyorlar ve  kendi ürettikleri içerikler dahi mevcut. Göz ucuyla da olsa bir göz atmanızı tavsiye ederim.
 7. MUBI

  Şşşş… Sen bu demlerin insanı değilsin, bırak ana akımı biraz kenara köşeye iliş, ayrıntılardan anlatılar çıkar.
  Farklı şeyler arıyorsanız Mubi tam size göre olabilir adres sormak için yolda durup esnafa sormanıza gerek yok. Fazlasıyla tatmin olacağınız düşüncesindeyim.
  Aylık 19.99₺’ye kendisiyle samimi bir dostluk kurabilirsiniz.
 8. FİLMBOX LİVE 

  Adamları neden uğraştırıyorsunuz kardeşim, şu siteyle kimin derdi olabilir?
  (Görsel; komiklikler,şakalar)
  Filmbox Live gayet zengin bir içerikle karşımıza çıkıyor. Henüz adından pek söz ettirmemiş olsa da ilgileneni hayal kırıklığına uğratacağını sanmıyorum. Birçok farklı kategori mevcut ufak bir denemeden kimse zararlı çıkmaz. O elindeki torrent’i yavaşça yere bırak.
  Aylık 9.99₺ gibi cüzi bir miktar ile ekonomiye can verebilirsiniz.
 9. Disney Plus*

  İbn-i Haldun yaşasa “tamam anladık coğrafya kaderdir” diyerek omzuma yaslanır ağlardı herhalde…
  Disney Plus henüz Türkiye pazarına girmemiş diğer bir kapital olarak karşımıza çıkıyor. Kendileri henüz daha bu hafta Mandalorian’ı takipçileri ile buluşturdular, sunmayı planladıkları şeyleri göz önüne aldığımızda diğerlerinden hiç de geri kalır bir yanlarının olmayacağını ifade edebiliriz sanırım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu